Телеканал FILMUADrama закодований на супутнику та доступний з двома аудіодоріжками

17:03, 8 січня 2019
Телеканал FILMUADrama закодований на супутнику та доступний з двома аудіодоріжками

З початку року супутниковий телеканал FILMUADrama закодовано системою умовного доступу Verimatrix. Проект реалізовано FILM.UA Group спільно з дистрибутором в Україні агентством ВІА МЕДІА на технічній базі 1+1 Media.

“За останні роки на ринку Pay TV України відбулось багато позитивних зрушень. Активізація медіа у боротьбі з піратством, прийняття закону про мовні квоти, перехід до цифрового ефірного ТБ – далеко не повний перелік змін, що торкнулись індустрії. Ми підтримуємо кроки нашого давнього та надійного партнера FILM.UA Group щодо кодування сигналу. Та впевнені в тому, що це стане способом обмеження і, одночасно, наближення до формування цивілізованого ринку платного ТБ, який підштовхне до дотримання правил і створить додаткову цінність для сервісів наших партнерів на телекомринку”, – зазначив керівник групи дистрибуції ВІА МЕДІА Євген Пилипченко.

“У вересні на конференції Kyiv Media Week ми прийняли рішення кодування FILMUADrama до кінця грудня, і до того в нас уже був попередній досвід cупутникового кодування каналу BOLT минулого року. Ми задоволені тристороннім співробітництвом у цьому проекті проекті з ВІА МЕДІА та 1+1. Окрім кодування, з грудня перегляд телеканалу став доступний з двома аудіодоріжками як на супутнику, так і по IP – українською та оригінальною мовами”,  прокоментував операційний директор мовних ресурсів FILM.UA Group Наріман Гусейнов.

FILMUADrama  телеканал, який транслює виключно український контент виробництва кіностудії FILM.UA українською та оригінальною звуковими доріжками. В основі сітки мовлення драматичні, мелодраматичні, комедійні фільми та серіали. FILMUADrama орієнтований на сімейну аудиторію. Крім розважального контенту – повнометражні фільми і тематичні програми про світ українського кіно.

Дивіться також