Прем’єра драматичної комедії «Тато Ден» на FILMUADrama

14:08, 19 жовтня 2017
Прем’єра драматичної комедії «Тато Ден» на FILMUADrama

Наступного понеділка, 23 жовтня, відбудеться прем’єра 16-серійної драматичної комедії «Тато Ден», знятої компанією FILM.UA. 

24-річний бармен Ден і 39-річна бізнес-леді Тіна познайомилися за незвичайних обставин, але з цілком стандартним продовженням: побачення, секс, жодних зобов'язань...І це цілком влаштовує обох, аж до тієї миті, коли Ден раптом усвідомлює, що по вуха закохався. Але чи зможе Ден стати вітчимом для трьох Тіниних дітей? І як бути з їхньою бабусею, яка одразу ж зненавиділа юнака? А як родичі Тіни відреагують на такий очевидний мезальянс?

«Для мене це історія про те, що навіть у найконсервативнішому суспільстві варто бути собою і не намагатися відповідати рамкам, навязаним ззовні.  Я спілкувалася з багатьма людьми і чула безліч історій і прикладів аналогічних стосунків між молодим хлопцем і старшою жінкою.  Пам’ятаю, як одна актриса на кастингу  розповідала, що, читаючи сценарій, не йняла віри – ситуація була повністю списана з її життя»,  розповідає режисерка фільму Христина Сиволап.

«Це оригінальна, щира й легка історія про кохання та іронічне ставлення до свого віку.  Точка зору щодо певних аспектів стосунків наших героїв, між якими є відчутна вікова різниця, – каже  режисерка проекту Ірина Громозда. – Мені подобається результат  – те, якою вийшла адаптація, актори поцілили в яблучко.  Адже це важко – адаптувати чужий проект, зберегти канву і водночас зробити сюжет і героїв близькими, зрозумілими і смішними для нас».

Драматична комедія «Тато Ден» знята за успішним новозеландським форматом Step Dave компанії South Pacific Pictures, що входить до «all3media group».  «Коли ми взялися до адаптації сценарію, вирішили, що потрібно насамперед зберегти все хороше, що є в цій історії.  І вийшло, що переробляти нічого й не треба.  Тому ми намагалися максимально зберегти образи персонажів – їхні характери, мотивацію вчинків тощо, але помістити їх у зрозуміле і знайоме середовище, – зазначає креативна продюсерка серіалу Олеся Лук’яненко. – Це не класична комедія, тут немає жартів задля жартів.  Швидше, реакції героїв на обставини і ситуації, в яких вони опиняються, – смішні і драматичні водночас».

Як закінчиться історія кохання Дена і Тіни, і що візьме гору – щирі почуття чи соціальні стереотипи? Дивіться з понеділка по четвер о 20:00 в ефірі FILMUADrama.

Режисер: Христина Сиволап, Ірина Громозда

Продюсер: Віктор Мирський, Андрій Ризванюк

Креативний продюсер: Олеся Лук’яненко, Олексій Сахалтуєв

Оператор: Олексій Назарук, Сергій Крутько

У ролях: Наталя Ноздріна, Стас Тікунов, Людмила Загорська, Тетяна Орлова, Олексій Шуплєцов, Дар’я Трегубова, Микита Тарасов, Лаша Рамішвілі, Олексій Нагрудний, Катерина Вайвала, Олеся Гаєва, Ярослава Гуменюк, Вероніка Лук’яненко, Євген Лебедин, Данило Дунаєв, Юлія Такшина, Андрій Фінягін

Дивіться також