Супутникові канали FILMUADrama та BOLT розпочнуть своє мовлення у Республіці Молдова

14:45, 29 березня 2017
Супутникові канали FILMUADrama та BOLT розпочнуть своє мовлення у Республіці Молдова

З першого квітня українські супутникові телеканали FILMUADrama та BOLT стануть доступними глядачам у республіці Молдова.  

«Контент виробництва FILM.UA добре відомий за межами України. Тепер кордон перетнули і наші телеканали. Це дуже важливий і відповідальний момент для нас, адже республіка Молдова стала першою країною нашої «експансії», однак точно не останньою, - зазначив директор з керування та координації платних каналів та digital контенту FILM.UA Group Віктор Шкробот. - Ми впевнені, наші телеканали сподобаються глядачам республіки Молдова, оскільки вони побудовані на близькому та зрозумілому контенті. Сподіваємося потішити новими міжнародними новинами найближчим часом». 

«Створюючи кіноканал BOLT зі справжнім чоловічим контентом, ми ставили перед собою амбітні цілі - "завоювання" світового телеринку. Перший крок зроблено. Детективні і військові серіали завжди були сильною стороною Star Media і той факт, що наш канал дивляться не тільки в Україні, підтверджує це. Для побудови подальшої стратегії розвитку каналу нам також важливо і необхідно вивчення аудиторії ближнього зарубіжжя, - розповів генеральний продюсер телеканалів Star Media і виконавчий директор телеканалу BOLT Олексій Шульдешов.

Нагадаємо, у жовтні 2015 року розпочав роботу перший супутниковий канал українських серіалів – FILMUADrama, заснований на контенті виробництва FILM.UA Group. 

А вже у червні 2016 року розпочав мовлення супутниковий канал BOLT, програмування якого засноване на контенті виробництва двох провідних українських кіностудій: FILM.UA Group та Star Media. 

Окрім улюблених українських фільмів і серіалів програмна концепція обох каналів пропонує глядачам цикли розважальних і тематичних програм, пов'язаних із кіно- та телевиробництвом, ексклюзивнi інтерв’ю з відомими акторами, цікаві історії зі знімальних майданчиків та новини із першоджерел.

Дивіться також