FILM.UA перейменувала свій супутниковий канал FILMUAMOUR на FILMUADrama

10:18, 9 сентября 2015
FILM.UA перейменувала свій супутниковий канал FILMUAMOUR на FILMUADrama

Кінокомпанія FILM.UA Group перейменувала власний канал супутникового мовлення FILMUAMOUR, на який отримала ліцензію Нацради у квітні, на FILMUADrama. Про це під час презентації проекту в рамках Kiev Media Week розповіла PR та маркетинг директор FILM.UA Group Поліна Толмачова.

За словами пані Томачової, більшість програмного продукту, який транслюватиметься на каналі, буде власного виробництва кінокомпанії. На каналі виходитимуть не тільки повтори раніше транслювалися серіалів виробництва FILM.UA, а й прем'єри. Планується вихід не менше шести оригінальних серій на добу.

«Крім телевізійних серіалів і телефільмів на каналі виходитиме цілий ряд тематичних програм, присвячених кіно і телебаченню, як, приміром, "Телемережа" (огляди телевізійних новинок з Андрієм Алфьоровим), Backstage (за лаштунками знімальних майданчиків), "Медіачтиво" (кращі книги про медіа з Поліною Толмачової), "Кінокухня" (відеорецепти з докладними описами виробничих процесів)», - додала Поліна Толмачова.

Загальна аудиторія проектів FILM.UA Group, за даними компанії, склала у 2014 році понад 200 млн. глядачів.

Партнером нового каналу стала компанія «Воля». Співпраця передбачає на початковому етапі ексклюзивну трансляцію каналу FILMUADrama в пакетах провайдера кабельного ТБ «Воля» (паралельно і в SD, і в HD якості). Також канал увійде в пакет Cine + VIP.

«З компанією FILM.UA наша співпраця триває вже багато років у різних форматах. Наступний крок у співпраці «Волі» й FILM.UA - виробництво спільного контенту», - розповіла директор з маркетингу компанії «Воля» Вікторія Цомая.

Нагадаємо, 29 квітня Національна ради з питань телебачення і радіомовлення надала українській компанії «Справжні канали», засновниками і власниками якої є вітчизняний фільм-продакшн ТОВ «Фільм Ю Ей» (FILM.UA) дві ліцензії на супутникове мовлення власних каналів FILMUACTION та FILMUAMOUR терміном на 10 років.

Один з двох супутникових каналів, ліцензію на які компанія FILM.UA отримала у квітні,спеціалізуватиметься на трансляції серіалів і фільмів у жанрі бойовик, детектив і екшн, а другий - драм та мелодрам. Директор зі стратегічного розвитку FILM.UA Grouр Сергій Созановський повідомив, що в середині літа планується запустити FILMUAMOUR, а FILMUACTION - ближче до осені.

Нині FILMUAMOUR перейменували на FILMUADrama.

Компанія повідомила, що розглядає модель платного телебачення і розраховує вийти на самоокупність через два роки.

Формат FILMUADrama визначено як розважальний із фільмопоказом. Програмна концепція передбачає 13 годин фільмопоказу, 3 години - розважальних і музичних передач, 3 години 30 хвилин - програми іншого тематичного спрямування.

Источник: Телекритика